Nowa wersja legendarnej kasy VEGA TAXI w wersji ONLINE.

    Vega Taxi Online zachowuje w sobie to co najlepsze z poprzedniego modelu, czyli wyjątkową ergonomię i intuicyjną obsługę, jednocześnie spełniając wymogi techniczne współpracy z Centralnym Repozytorium Kas(WIFI). Do tego wyjątkowe możliwości obsługi płatności elektronicznych bezpośrednio w kasie!

    UWAGA!!! Kasa współpracuje TYLKO z taksometrami: Novitus TX-E lub Cezar2


    Kasę łączy się z odpowiednim taksometrem, współpracującym z kasą VEGA Taxi online. Dane z taksometru przesyłane są do kasy, umożliwiając wystawienie paragonu do kursu taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczeń kursu, np. udzielenie rabatu za usługę, wybrania opcji „cena umowna”. Opcja anulowania rozpoczętego paragonu może być wykorzystana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa VEGA Taxi online drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu, przejechana odległość, numer boczny taksówki, ew. rabat, kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy oraz ilością jednostek taryfowych.

    Kasa obsługuje wiele form płatności elektronicznych, które będziesz mógł zaoferować Twoim pasażerom. Jeśli rozszerzysz zestaw o rekomendowany terminal płatniczy (model Ingenico Move 2500, komunikacja USB), przyjmiesz płatność kartami płatniczymi, ale jeśli zdecydujesz się tylko na kasę fiskalną, będziesz mógł nadal przyjmować płatności elektroniczne w formie BLIK bezpośrednio na kasie fiskalnej. Wybór należy do Ciebie. (Korzystanie z płatności elektronicznych wymaga zawarcia umowy z odpowiednim operatorem takich płatności).


    Cena: 1907 zl brutto