Nowa Vega Taxi E, niezawodna kasa fiskalna z kopią elektroniczną do stosowania w taksówkach.

    Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii. Kasę Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy. Współpracuje z następującymi taksometrami: TX 06, CEZAR.

    Kasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą.

    Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.) lub numer NIP klienta. Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Urządzenie pozwala na dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku). Przeglądanie danych zapisanych na karcie SD możliwe jest również za pomocą komputera.


    Cena: 2400 zl brutto
    (w cenie programowanie i fiskalizacja)